اطلاعات گواهی حق تقدم سهام شرکت سرمایه گذاری مسکن شمال شرق با نماد ثشرق در سامانه بارگذاری شد

به اطلاع میرساند اطلاعات گواهی حق تقدم شرکت سرمایه گذاری مسکن شمال شرق (سهامی عام) با نماد ثشرق در سامانه بارگذاری گردید. سهامداران محترم می توانند جهت ورود به سامانه از طریق این لینک اقدام نمایید. جهت ورود به این سامانه و تکمیل اطلاعات سهامداری می توانید به شرح زیر اقدام نمایید:

در قسمت سمت راست سایت نام کابری و رمز عبور را مشتمل برنام کاربری شامل پنج رقم کد بورسی و رمز عبور شامل شماره شناسنامه /ثبتوبلافاصله پنج رقم کد بورسی، وارد نمائید. به عنوان نمونه اگر کد بورسی "سسس01111" و شماره شناسنامه "22222" باشد ، برای نام کاربری "01111 "و برای رمز عبور از عدد" 2222201111 " استفاده نمایید. شماره شناسنامه/ثبت بدون خط تیره و یا شماره ملی بدون صفر ابتدای آن وارد سیستم گردد. پس از ورود به سامانه،  از منوی "اطلاعات هویتی" نسبت به تکمیل اطلاعات فردی مخصوصا کد ملی اقدام فرمایید. سپس از طریق منوی "اطلاعات ارتباطی" آدرس پستی و تلفن همراه خود را تکمیل فرمایید.

سهامدار محترم پس از تکمیل اطلاعات مربوطه، از طریق منوی "گواهینامه حق تقدم" جهت دریافت گواهی حق تقدم خود اقدام نمایید. پس از ورود به این منو باید بر روی لینک دریافت گواهینامه حق تقدم سهام کلیک نموده و فایل pdf مربوطه را دریافت نمایید.

براساس راهنمایی های صورت گرفت در صورت نیاز پرداخت وجه نموده و سپس فرم مربوطه را تکمیل و با یکی از روش های زیر برای شرکت ارسال فرمایید.

·   ایمیل info@smaskan.com

·   فکس به شماره 051-38083408

·   پست به آدرس مشهد خ کوهسنگی، کوهسنگی 15 برج های کوهسنگی ط 2 واحد مالی – امور سهام


۲۸ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

info@smaskan.com  - 05138083