مجمع عمومی سالیانه شرکت "سرمایه گذاری مسکن شمال شرق" برگزار شد

مجمع عمومی سالیانه شرکت "سرمایه گذاری مسکن شمال شرق" برگزار شد
مجمع عمومی سالیانه شرکت سرمایه گذاری مسکن شمال شرق (سهامی عام) با نماد "ثشرق" به منظور بررسی عملکرد هیئت مدیره در سال مالی منتهی به 31 شهریور ماه 1399 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری مسکن شمال شرق، در ابتدای این مجمع که 24 دی ماه 1399 با حضور بیش از 55 درصد از سهامداران در محل سالن اجتماعات شرکت سرمایه گذاری مسکن شمال شرق در شهر مشهد تکشیل شد، دکتر "روزبه ظهیری هاشمی" به عنوان رییس، دکتر "حنظله فندرسکی" به عنوان ناظر اول، دکتر "حمیدرضا شیرزاد" به عنوان ناظر دوم و "سیدعلیرضا سیف زاده" به عنوان منشی انتخاب شد.

در ادامه، جلسه و پس از قرائت دستور جلسه از سوی منشی، مهندس "مجید توتونچی" مدیرعامل شرکت به ارائه گزارش فعالیت یکساله هیئت مدیره پرداخت و پس از استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی، صورت های مالی منتهی به 31 شهریور 1399 که از تمام جنبه های با اهمیت طبق استانداردهای حسابداری به نحو مطلوب انجام شده به تصویب سهامداران رسید.

لازم به ذکر است سود سهام مصوب 12/100 میلیارد ریال تصویب گردید. در ادامه، سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس و بازرس قانونی و همچنین روزنامه کثیرالانتشار "خراسان" نیز برای درج آگهی های شرکت برای مدت زمان یک سال تعیین گردید.

همچنین اعضای حقوقی هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری مسکن شمال شرق به مدت دو سال به شرح شرکت های گروه سرمایه گذاری مسکن، سرمایه گذاری مسکن البرز، مهندسین مشاور سرمایه گذاری مسکن، پویا نوین پارس و شرکت پارس مسکن سامان تعیین شد.

۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۴:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

info@smaskan.com  - 05138083