با حضور مدیرعامل بانک مسکن عملیات اجرایی 186 واحد مسکونی در بافت فرسوده اطراف حرم رضوی آغاز شد

با حضور مدیرعامل بانک مسکن عملیات اجرایی 186 واحد مسکونی در بافت فرسوده اطراف حرم رضوی آغاز شد
عملیات اجرایی 186 واحد مسکونی در بافت فرسوده اطراف حرم مطهر رضوی با حضور مدیرعامل بانک مسکن و برخی مدیران شهری و نمایندگان مجلس آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌‌گذاری مسکن شمال شرق، مراسم آغاز عملیات اجرایی 2 پروژه آلاگل و آلاله در محدوده بافت فرسوده پیرامون حرم مطهر رضوی با حضور مدیرعامل بانک مسکن و اعضای هیات مدیره و مدیران عالی شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن و مدیران استانی و شهری روز جمعه (21 مهر 1402) برگزار شد.
پروژه آلاگل شامل 80 واحد مسکونی و پروژه آلاله با 106 واحد مسکونی احداث می شود.
مدیر عامل بانک مسکن در این مراسم از استفاده تکنولوژی های نوین در ساخت این طرحهای مسکونی خبر داد.
 هدف تامین مسکن اقشار ضعیف جامعه در راستای نهضت ملی مسکن حضور فعال داشته باشد.
وی با بیان اینکه اقدامات و ساخت و سازهای ما در راستای خدمت به مردم است، افزود: تحویل واحدهای مسکونی به مردم را با بیشترین سرعت و بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت در دستور کار داریم. 
حسینی استفاده از بهترین مصالح در ساختمان سازی با مناسب ترین قیمت را از موارد مهم پروژه های شرکتهای زیرمجموعه بانک مسکن خواند و گفت: استفاده از محصولات با کیفیت ایرانی در دستور کار ساخت و سازهای ما قرار دارد. 
مدیر عامل بانک مسکن تصریح کرد: پروژه هایی که امروز در اطراف حرم مطهر رضوی آغاز می شود با مشارکت شهرداری برای توسعه شهری و آبادانی بافت فرسوده اطراف حرم در حال انجام است. و برای فراهم شدن بستر این سرمایه گذاری از شهرداری و مسئولان ذیربط تشکر میکنم.
شایان ذکر است در پروژه آلاگل ۸۰ واحد مسکونی با 12 هزار و 777 مترمربع زیربنا در ۶طبقه روی زمین و ۲ طبقه زیر زمین ساخته می شود.
بنابر این گزارش در پروژه آلاله نیز ۱۰۶ واحد مسکونی در 14 هزار و 688 متر مربع زیربنا در ۶طبقه روی زمین و ۲ طبقه زیر زمین احداث خواهد شد.
گفتنی‌ست در بافت فرسوده اطراف امام رضا(ع) تا کنون بیش از 1300 واحد توسط شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال شرق احداث شده است.

کلنگ زنی آلاگل 1
کلنگ زنی آلاگل 2
کلنگ زنی آلاگل 4
کلنگ زنی آلاگل 3

۲۴ مهر ۱۴۰۲ ۱۲:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

info@smaskan.com  - 05138083